Top 15 trendov grafického dizajnu pre rok 2018 | Yodea s.r.o.
16268
post-template-default,single,single-post,postid-16268,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-23.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive
 

Top 15 trendov grafického dizajnu pre rok 2018

grafický dizajn

Top 15 trendov grafického dizajnu pre rok 2018

Vizuálne trendy sú dôležitým aspektom marketingu v biznise. Tak ako v móde aj v grafickom dizajne sú patrné trendy, ktoré sa v pozmenenej forme opakovane vracajú.

 

Všetci si určite pamätáme ako flat dizajn slávil comeback. 🙂 Kreatívci, grafici a grafické štúdia veľmi pozorne sledujú trendy v dizajne. Je to pochopiteľné keďže svojím klientom chcú odovzdať tú najlepšiu prácu.

Ako sa hovorí všetko staré je opäť nové a rok 2018 je rokom modernizácie trendov grafického dizajnu. Vynikajúci dizajnér Philip VanDusen uverejnil výborne video v ktorom opisuje 15 trendov grafického dizajnu pre rok 2018. Pozrite si toto inšpiratívne video.

No Comments

Post A Comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.